Meist

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Karlhaus.ee

Online pood mööblisalongi Karlhaus Mööbel, mis asub Tallinnas, aadressil Paldiski mnt. 5. Oleme spetsialiseerunud import ja müük Saksa mööbli usaldusväärne, professionaalne tootjad. Meie põhimõte – pakkuda tooteid, mis võib iseloomustada 100% sõnadega “Made in Germany”. Meie mööbel on täiesti tehtud Saksamaal, Saksa eksperdid kaasaegse saksa seadmed ja saksa komponendid. Tutvu meie valik.

Vaata kataloogi meie kodulehel või tule meie kaupluse – valitud kaupa tasuta ja peaaegu kohe viime teile Tallinnas. Lisateavet tingimuste piiresse. Lisateavet tingimuste piiresse.

Traditsiooniline põhjalikkusega tootjad tagab suurepärase kvaliteediga mööblit. Disain,paneb tähelepanu detailidele, laitmatu funktsionaalsus, töökindlus ja Saksa vastavalt turvalisus – need on omadused, mis ühendab meie mööbel. Vali ise – klassikaline või kaasaegne, siit leiad mööblit oma maitse järgi. Loomulikult kvaliteet tähendab garantii. Avasta meie garantii tingimused, mida pakkutakse.

Eraldi tahame rõhutada, et kvaliteet, stiil ja mugavus ei pea olema kallis. Loomine poest Karlhaus Mööbel, me oleme mõelnud, kuidas teha meie tooted peamiselt kõigile kättesaadav. Heitke pilk meie kataloogi või külastage poodi – hinnad meeldivalt üllatab sind. Lisaks on meil tihti üritusi, mis pakkuvad allahindlusi ja meeldivaid üllatusi oma klientidele – et esimesena saada soodsaid pakkumisi, telli meie meililistis.

Oleme kindlad, et KARLHAUS on oma professionaalne ja usaldusväärne partner ehitus- ja sisseseade.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.