Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KARLHAUS

Karlhaus on peen stiil kaasaegses formaadis. Saksa moodi täpselt kohandatud kokkupanek. Kõrged materjali töötlustehnoloogiad, laitmatu kvaliteet ja usaldusväärsus – Saksa esikumööbel on teie tähelepanu väärt!

Kummut Massa

Lai Massa kummut on teostatud kaasaegses stiilis “urbanistlik šikk”. Ta loob ruumi ja annab tooni kogu interjöörile. Disainilahenduses on omavahel seotud tagasihoidlikkus, traditsioonilisus ja värsked lahendused.

Kinga kapp Loret

Haruldane luksusliku disaini ja erakordse praktilisuse ühendamine. Jalanõudekapp Loret teeb korterit avaraks ja meeldivaks kohe algusest.

+372 5815 4645

Saksa kvaliteet

Kogu meie mööbel on toodetud Saksamaal. Traditsiooniline skrupuloossus ja tähelepanu detailidele kõikides tootmisetapides garanteerib parima kvaliteedi.
}

Kiire kohaletoimetamine

Kogu mööbli sortiment on kohal olemas. Mööbel Teie kodus 3-5 päevaga peale tellimuse kinnitamist.

Kaasaegne disain

Stiilide kompleks, mille peamisteks koostisosadeks on lihtsus, sirgjoonelisus ja vormide selgus. Pemiseks aktsendiks on ruumi valgusküllus ja õhulisus.

Usaldusväärne garantii

365 päeva garantii. Te võite mööblit, mis Teile ei sobinud või ei meeldinud ilma mingit põhjuseta tagastada ja saada tagasi kogu mööbli maksumus.

Jõukohased hinnad

Kõrge kvaliteet jõukohase hinnaga on paljude klientide soov. Te soetate kõrgekvaliteedilist unikaalset toodangut mõistva hinna eest. Mugav ost kodust lahkumata.
Z

Tasumine kättesaamisel

Ei mingeid riske. Me pakume turvalisi internetioste. Osta kohe, maksa kättesaamisel.

Esik

Pakume teile kaasaegseid riidehoide, mugavaid lahtreid jalatsite hoidmiseks, madalaid kummuteid ja muud.

Laitmatu kvaliteet, ilus kujundus ja usaldusväärsus Saksa esikumööbel on teie tähelepanu väärt!

Elutuba

Elutuba on lemmikkoht igas kodus. Saksa disainerid ja insenerid on näinud vaeva, et luua kordumatuid kvaliteedi, praktilisuse ja stiili ühendusi. Saksa tootjate kollektsioonides on leida kõige julgemaid lahendusi teie elutoa jaoks.

Magamistuba

Koht magamiseks ja puhkamiseks on isiklik ruum. Suurepärane magamistoa mööbel ühendab endas mahutavuse, ilu ja mugavuse. Peensusteni läbimõeldud disain toob teile klassikaliste magamistubade ilu kaasaegsel moel.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.